Description
A pewter baby mug with stork handle from CELEBRATIONS®
The silverplated mug is engraved with cute depictions of baby icons and has a gorgeous stork handle. The mug will make for a wonderful keepsake gift for a baby boy or girl. The mug comes in a gorgeous gift box to complete the gift.
The silverplated mug is engraved with cute depictions of baby icons and has a gorgeous stork handle. The mug will make for a wonderful keepsake gift for a baby boy or girl. The mug comes in a gorgeous gift box to complete the gift.
| Product Weight | 0.1240kg |
| Packaging Dimensions | H 90, W 90, D 90mm |
| Product Dimensions | H 90, W 75, D 75mm |
| Main Material | Pewter |
| Range | Hello Baby |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Hipflasks & Tankards |
| Category | DINNER, BAR & SERVEWARE |
| Volume of Container ml (Ounce) | 142ml |
| Dishwasher Safe | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Main Colour | Pewter |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.


