Description
The Always & Forever Laser Cut Photo Frame 4 x 6ins - Mr & Mrs is a beautiful way to showcase memories of a couple's special day. Presented in a gift box, it's an ideal wedding gift.
This white frame features "Mr & Mrs" text, floral designs, and a photo of a couple's hands holding a bouquet. Its intricate laser-cut details add romance and elegance to any decor.
Celebrate life's precious moments with thoughtful gifts from the Always & Forever collection, designed for weddings, engagements, anniversaries, and milestones.
This white frame features "Mr & Mrs" text, floral designs, and a photo of a couple's hands holding a bouquet. Its intricate laser-cut details add romance and elegance to any decor.
Celebrate life's precious moments with thoughtful gifts from the Always & Forever collection, designed for weddings, engagements, anniversaries, and milestones.
| Product Weight | 0.2910kg |
| Packaging Dimensions | H 222, W 20, D 180mm |
| Product Dimensions | H 80, W 220, D 10mm |
| Main Material | mdf |
| Secondary Material | glass |
| Range | Always & Forever |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Wooden |
| Category | PHOTOFRAMES & ALBUMS |
| Secondary Colour | blue |
| Main Colour | white |
| Aperture Size | 4” x 6” (10 x 15cm) |
| Number of Apertures | single |
| Display Method | freestanding |
| Mount | no Mount |
| Aperture Shape | Rectangular |
| Packaging Type | white box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.





