Description
A beautiful stylised handmade coloured glass Seagull ornament. From Objets d'Art by SOPHIA® - hand blown and one hundred percent unique.
Details:
- 100% hand blown glass ornament
- White & grey coloured glass
- Stylised contemporary design
- H:5cm x W:6cm x D:2cm
- A beautiful collector's item
- Complete with a luxury lidded gift box
Details:
- 100% hand blown glass ornament
- White & grey coloured glass
- Stylised contemporary design
- H:5cm x W:6cm x D:2cm
- A beautiful collector's item
- Complete with a luxury lidded gift box
| Product Weight | 0.0320kg |
| Packaging Dimensions | H 45, W 95, D 80mm |
| Product Dimensions | H 50, W 60, D 20mm |
| Main Material | glass |
| Main Finish | Natural |
| Range | Objets D'art |
| Brand | Sophia® |
| Sub-Category | Other Animals |
| Category | FIGURINES |
| Packaging Type | luxury Lidded Gift Box |
| Embellishment | satin Lined |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.




