Description
The Objets d'art Glass Figurine - Bee captures the essence of a busy bee.
Handcrafted, this bee showcases with vibrant yellow and black stripes, adding a touch of whimsy and nature-inspired beauty to any collection. Whether on a shelf, desk, or mantelpiece, this adorable bee is sure to catch the eye.
Explore more in our Objets d'art collection for unique figurines.
Handcrafted, this bee showcases with vibrant yellow and black stripes, adding a touch of whimsy and nature-inspired beauty to any collection. Whether on a shelf, desk, or mantelpiece, this adorable bee is sure to catch the eye.
Explore more in our Objets d'art collection for unique figurines.
| Product Weight | 0.3060kg |
| Packaging Dimensions | H 132, W 138, D 170mm |
| Product Dimensions | H 48, W 82, D 83mm |
| Main Material | Glass |
| Range | Objets D'art |
| Brand | Sophia® |
| Sub-Category | British Wildlife |
| Category | FIGURINES |
| Main Colour | Orange |
| Packaging Type | Closed Box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.









