Description
Add a pop of colour and charm to your space with the Petit Cheri Hanging Hoop Plaque - Rainbow 2025. Brighten up your interiors with this delightful macrame wall hanging, featuring a colourful rainbow design, the jovial greeting 'Bonjour' in wooden letters, and the year 2025 proudly displayed.
• Vibrant rainbow design adds a burst of colour to any room.
• 'Bonjour' and the year 2025 are creatively incorporated for a unique touch.
• Easy to install and move around as desired.
Explore the full range of Petit Cheri plaques for more charming ways to personalise your home.
| Product Weight | 0.1750kg |
| Packaging Dimensions | H 26, W 240, D 256mm |
| Product Dimensions | H 290, W 225, D 10mm |
| Main Material | MDF |
| Range | Petit Cheri Collection |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Wall Plaques, Mantel Plaques & Height Charts |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Main Colour | Blue |
| Packaging Type | Closed Box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.


