Description
HARVEY MAKIN® set of oval cufflinks in an engravable box.
The set can be personalised with an engraved message for the recipient making this a great gents gift for a birthday, Christmas or Father's Day.
The set can be personalised with an engraved message for the recipient making this a great gents gift for a birthday, Christmas or Father's Day.
| Product Weight | 0.0400kg |
| Packaging Dimensions | H 45, W 76, D 98mm |
| Product Dimensions | H 38, W 75, D 38mm |
| Main Material | Metal |
| Main Finish | Plating (Other) |
| Range | Harvey Makin Classic Collection |
| Brand | Harvey Makin® |
| Sub-Category | Cufflinks & Men's Accessories |
| Category | CLOTHING, TRAVEL & DRESSING ROOM ACCESSORIES |
| Main Colour | Silver |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.





