Description
Discover more from the Country Living Collection, a rustic range of home, garden and giftware inspired by the charm of the Great British outdoors.
| Product Weight | 0.5200kg |
| Packaging Dimensions | H 290, W 152, D 222mm |
| Product Dimensions | H 245, W 112, D 146mm |
| Main Material | stone Powder |
| Secondary Material | resin |
| Range | The Collection |
| Brand | Country Living |
| Sub-Category | Farm Animals |
| Category | FIGURINES |
| Secondary Colour | multi- coloured |
| Main Colour | brown |
| Packaging Type | box With Barcode Sticker |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.






