Description
Celebrate your happy place with this fabulous 30 x 50cm cushion. Made with shimmering crushed velvet, this comforting accessory makes a great gift for glamour lovers.
Features:
- Dutch velvet fabric
- 30 x 50cm rectangle cushion
- Silver embroidered
- 3D PP cotton filling
Features:
- Dutch velvet fabric
- 30 x 50cm rectangle cushion
- Silver embroidered
- 3D PP cotton filling
| Product Weight | 0.3920kg |
| Packaging Dimensions | H 300, W 500, D 120mm |
| Product Dimensions | H 300, W 500, D 120mm |
| Range | Theia |
| Brand | Hestia® |
| Sub-Category | Fabric Accessories including Cushions & Bunting |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Packaging Type | Polybag with Brand Sticker |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.


