Description
Discover more distinctive pieces in the Hestia collection to elevate your home's style.
| Product Weight | 0.4510kg |
| Packaging Dimensions | H 338, W 132, D 134mm |
| Product Dimensions | H 320, W 110, D 110mm |
| Main Material | metal |
| Secondary Material | fabric |
| Range | Glow |
| Brand | Hestia® |
| Sub-Category | Electrical Lighting including Salt Lamps |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Light Up | yes |
| Power Source | USB |
| Secondary Colour | white |
| Main Colour | bronze |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.







