Description
Discover more distinctive pieces in the Hestia collection to elevate your home's style.
| Product Weight | 0.2940kg |
| Packaging Dimensions | H 224, W 24, D 182mm |
| Product Dimensions | H 214, W 79, D 169mm |
| Main Material | glass |
| Main Finish | mirror |
| Secondary Material | velvet |
| Range | Luxe |
| Brand | Hestia® |
| Sub-Category | Glass OR Mirror |
| Category | PHOTOFRAMES & ALBUMS |
| Main Colour | silver |
| Aperture Size | 4” x 6” (10 x 15cm) |
| Number of Apertures | single |
| Display Method | freestanding |
| Mount | no Mount |
| Aperture Shape | rectangular |
| Packaging Type | white box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.




