Description
Discover more distinctive pieces in the Hestia collection to elevate your home's style.
| Product Weight | 0.3760kg |
| Packaging Dimensions | H 256, W 22, D 210mm |
| Product Dimensions | H 250, W 200, D 12mm |
| Main Material | glass |
| Main Finish | mirror |
| Secondary Material | fabric |
| Embellishments | crystals Or Stone Effects |
| Range | Luxe |
| Brand | Hestia® |
| Sub-Category | Glass OR Mirror |
| Category | PHOTOFRAMES & ALBUMS |
| Main Colour | silver |
| Aperture Size | 5” x 7” (13 x 18cm) |
| Number of Apertures | single |
| Display Method | freestanding |
| Mount | no Mount |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Aperture Shape | rectangular |
| Packaging Type | white box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.





