Description
Love Life by CELEBRATIONS® is your go-to collection for heartfelt gifts and charming home décor, guaranteed to raise a smile from loved ones!
This cute stem vase makes the perfect gift for someone special.
Featuring a heartfelt quote and delicate floral design, this beautiful ceramic vase is a thoughtful way to show your appreciation. Ideal for displaying fresh flowers, it adds a special touch, even when serving breakfast in bed.
Whether given on its own or as part of a larger gift, it’s a lovely reminder how special your loved one is.
This cute stem vase makes the perfect gift for someone special.
Featuring a heartfelt quote and delicate floral design, this beautiful ceramic vase is a thoughtful way to show your appreciation. Ideal for displaying fresh flowers, it adds a special touch, even when serving breakfast in bed.
Whether given on its own or as part of a larger gift, it’s a lovely reminder how special your loved one is.
| Product Weight | 0.1410kg |
| Packaging Dimensions | H 50, W 52, D 184mm |
| Product Dimensions | H 145, W 50, D 50mm |
| Main Material | Ceramic |
| Range | Love Life |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Vases, Bowls & Urns |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Main Colour | White |
| Packaging Type | Closed Box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.



