Description
Love Life Ceramic Diffuser is a pretty reed diffuser with soft florals and a feel-good message.
Includes fragrance oil, reeds and a decorative ceramic vessel that sits neatly on bedside tables, desks or shelves. In gift-ready packaging with shelf appeal.
Discover more heartfelt gifts in the Love Life collection, each one designed to spread joy and appreciation.
Includes fragrance oil, reeds and a decorative ceramic vessel that sits neatly on bedside tables, desks or shelves. In gift-ready packaging with shelf appeal.
Discover more heartfelt gifts in the Love Life collection, each one designed to spread joy and appreciation.
| Product Weight | 0.3080kg |
| Packaging Dimensions | H 234, W 66, D 68mm |
| Product Dimensions | H 235, W 65, D 65mm |
| Main Material | Ceramic |
| Secondary Material | Reed |
| Range | Love Life |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Diffusers |
| Category | CANDLES, BATH, BODY & FRAGRANCE |
| Main Colour | Multi-coloured |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.






