Description
A white ceramic mug with a floral wreath design and the text "Family where life begins and love never ends" printed on it.
Share a comforting cup of warmth and appreciation with this item.
Share a comforting cup of warmth and appreciation with this item.
| Product Weight | 0.3180kg |
| Packaging Dimensions | H 92, W 102, D 124mm |
| Product Dimensions | H 98, W 130, D 87mm |
| Main Material | new Bone China |
| Main Finish | printed |
| Range | Moments |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Ceramic Drinkware including Mugs |
| Category | DINNER, BAR & SERVEWARE |
| Volume of Container ml (Ounce) | 360ml |
| Secondary Colour | grey |
| Capacity | 400ml |
| Main Colour | white |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.







