Description
A wooden plaque with a poem dedicated to "Grandma", featuring a heart-shaped design and various floral illustrations.
| Product Weight | 0.2430kg |
| Packaging Dimensions | H 212, W 122, D 30mm |
| Product Dimensions | H 202, W 112, D 20mm |
| Main Material | mdf |
| Range | Moments |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Wall Plaques, Mantel Plaques & Height Charts |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Secondary Colour | grey |
| Main Colour | white |
| Packaging Type | gift box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.









