Description
A white wooden plaque with a heart-shaped charm and a poem about remembering everything, surrounded by illustrations of small houses.
Explore our Moments range for more keepsakes that elevate the home.
Explore our Moments range for more keepsakes that elevate the home.
| Product Weight | 0.2430kg |
| Packaging Dimensions | H 212, W 122, D 30mm |
| Product Dimensions | H 202, W 112, D 20mm |
| Main Material | mdf |
| Range | Moments |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Wall Plaques, Mantel Plaques & Height Charts |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Main Colour | grey |
| Packaging Type | gift box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.









