Description
This Pet Memorial Paw Plaque by Thoughts of You is a heartfelt tribute to your beloved furry friend.
Crafted with care, this small plaque embodies the memories and love for your pet. Its paw-shaped design serves as a touching reminder of the pawprints left on your heart.
Ideal for honouring your pet's memory or as a heartfelt gift, this small plaque provides solace and a permanent place for remembrance.
Crafted with care, this small plaque embodies the memories and love for your pet. Its paw-shaped design serves as a touching reminder of the pawprints left on your heart.
Ideal for honouring your pet's memory or as a heartfelt gift, this small plaque provides solace and a permanent place for remembrance.
| Product Weight | 0.1980kg |
| Packaging Dimensions | H 116, W 28, D 122mm |
| Product Dimensions | H 22, W 107, D 113mm |
| Main Material | Ceramic |
| Main Finish | Speckled |
| Range | Thoughts of You |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Memorial Plaques / Ornaments |
| Category | OUTDOOR GARDEN ACCESSORIES |
| Main Colour | White |
| Packaging Type | Closed Box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.



