Description
Discover more comforting memorial pieces in the Thoughts of You collection.
| Product Weight | 0.1400kg |
| Packaging Dimensions | H 32, W 154, D 156mm |
| Product Dimensions | H 140, W 140, D 30mm |
| Main Material | mdf |
| Main Finish | shiny |
| Secondary Material | metal alloy |
| Embellishments | 3D Pieces/ Tip Ons |
| Range | Thoughts of You |
| Brand | Celebrations® |
| Sub-Category | Wall Plaques, Mantel Plaques & Height Charts |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Secondary Colour | silver |
| Main Colour | grey |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.




