Description
The Interval Pendulum Wall Clock, is a minimalist design perfect for any modern home or office.
With its clean lines and bold contrast, this clock makes a standout feature in any room.
Discover more within the Interval clock range, offering unique, modern designs to transform any space.
With its clean lines and bold contrast, this clock makes a standout feature in any room.
Discover more within the Interval clock range, offering unique, modern designs to transform any space.
| Product Weight | 0.6500kg |
| Packaging Dimensions | H 326, W 68, D 326mm |
| Product Dimensions | H 300, W 300, D 25mm |
| Main Material | Metal |
| Brand | Interval |
| Sub-Category | Pendulum Wall Clocks |
| Category | CLOCKS & BAROMETERS |
| Main Colour | Black |
| Battery Type | x1 AA |
| Packaging Type | Closed Box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.






