Description
The magical Warner Bros Harry Potter Alumni LED Hanging Decoration - Felix Felicis brings a sprinkle of Hogwart's charm to decor.
Features a glowing LED light, casting a soft, enchanting glow. A perfect gift for Harry Potter fans, adding a spell-binding touch to their collection.
Explore the wider Harry Potter range to bring even more of the wizarding world into homes.
Features a glowing LED light, casting a soft, enchanting glow. A perfect gift for Harry Potter fans, adding a spell-binding touch to their collection.
Explore the wider Harry Potter range to bring even more of the wizarding world into homes.
| Product Weight | 0.0860kg |
| Packaging Dimensions | H 144, W 64, D 74mm |
| Product Dimensions | H 40, W 189, D 43mm |
| Main Material | Resin |
| Main Finish | Gold |
| Range | Alumni |
| Brand | Harry Potter |
| Sub-Category | Decorative Ornaments |
| Category | INDOOR HOME ACCESSORIES |
| Light Up | Yes |
| Bulb Included | Yes |
| Battery Included | Yes |
| Battery Type | 3 X LR41 |
| Bulb Type | LED |
| Packaging Type | EPE Foam+ Closed Giftbox |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.







