Description
Bring some Disney magic to the Christmas tree with these collectable hand painted Beauty & The Beast tree decorations.
Details:
- Hand painted resin tree decorations
- Cast from handmade clay moulds
- 1 x Chip decoration with gold glitter
- 1 x Mrs Potts decoration with gold glitter
- 1 x Cogsworth decoration with gold glitter
- 1 x Lumiere decoration with gold glitter
- Silver glitter hanging ribbons
- Window gift box
Details:
- Hand painted resin tree decorations
- Cast from handmade clay moulds
- 1 x Chip decoration with gold glitter
- 1 x Mrs Potts decoration with gold glitter
- 1 x Cogsworth decoration with gold glitter
- 1 x Lumiere decoration with gold glitter
- Silver glitter hanging ribbons
- Window gift box
| Product Weight | 0.2320kg |
| Packaging Dimensions | H 115, W 235, D 55mm |
| Product Dimensions | H 115, W 235, D 55mm |
| Main Material | Polyresin |
| Main Finish | Handpainted |
| Range | Disney Icons & Villains |
| Brand | Disney |
| Sub-Category | Baubles & Tree Decoration Sets |
| Category | EXCLUSIVELY SEASONAL FORMATS |
| Main Colour | Multi-coloured |
| Packaging Type | Window Gift Box |
Payment & Security
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.












